top of page

KKK

Lõputöö koostamise abistamine on vaid üks osa. Koostame ka kursusetöid, referaate, esseesid, analüüse, äriplaane jms. Oluline on, et toimuks koostöö kirjutaja ja töö  soovija/juhendatava vahel - nii toimub ladus ja probleemideta töö.

03 /
Kas te kirjutate ainult lõputöid?

Kirjutaja pakub sulle võimalust vaadata üle Sinu juba olemasolev töö või abistab töö koostamisel. See tähendab seda, et Sina määrad, kui suurel määral soovid juhendamist või konsultatsiooni ja tööga tegeletakse täpselt nii palju kui on antud hetkel vajalik. Kirjutaja nõustab, juhendab, suunab, soovitab kirjalikke allikaid, koostab töö teoreetilise osa või töö praktilise osa - täpselt nii palju kui on selleks vajadust.

01 /
Mida te kirjutate?

On täiesti normaalne, et mõnikord ei tule kohe seda ideed, kuidas alustada kooli kirjaliku töö koostamisega. Selleks on alati abiks kooli kirjalike tööde koostamise (ja vormistamise) juhend, õppejõu poolt antavad soovitused töö koostamiseks. Kui ikkagi ei tule ideed, aitab kirjutaja Sul jõuda järeldusele, kuidas tööga alustada või millisel teemal tööd koostada.

02 /
Ma ei oska kuskilt alustada? Mida teha?
Kui kiiresti ma saan töö?

Töö võetakse vastu arvestades tähtaega, mille soovija edastab. Kui tööd soovitakse kiireloomuliselt, siis tuleks seda ka märkida päringus. Võimalik, et kevadsemestril on veidi pikem tööde ooteaeg kui seda on sügissemestril. Kui edastate küsimuse, saab täpsemalt hinnata.

07 /
06 /

Et hinnata töö (juhendamine, konsultatsioon, koostamine, korrektsioonid) maksumust, on vajalik esitada päring. Põhjusel, et tööde kirjutamine ei toimu lehekülgede arvestuses, vaid ajakulu lõikes (sõltudes sellest, mida teha on vaja ja ka kaua selleks aega on), arvestatakse iga töö puhul maksumus eraldi.

Hinnad on läbiräägitavad ja võimalik on ka töö osade viisi tasumine.

Kui palju maksab?

Töö koostamise protsess jaotatakse ära vastavalt kokkuleppele - sõltuvalt sellest, mis osa keegi kirjutab ja millises mahus. Mõnikord soovitakse töö koostamisel ainult teoreetilise osa kirjutamist või juhendamist allikate leidmisel. Mõnikord ollakse huvitatud töö empiirilise osa koostamisest. Palju soovitakse ka juba olemasoleva töö ülevaatust ja korrektsioone. Ükskõik milliseks kujuneb planeeritav kirjutamine - töö omaniku mõtteid ja juhendamisi arvestatakse alati.

05 /
Kas ma saan oma töö kirjutamises kaasa lüüa?
Millistes valdkondades töid kirjutate?
04 /

Kirjutame töid erinevates valdkondades. Allolevalt on toodud välja mõned õppevaldkonnad:

​

Alusharidus, arvutiõpetus, ettevõtlus, filosoofia, finantsjuhtimine, fotograafia, geograafia, graafika, haridus, IT alusteadmised, inimese anatoomia ja füsioloogia, kaubandus, loodusained, majandus, meditsiin, organisatsioonijuhtimine, personalijuhtimine, projektijuhtimine, projekti kirjutamine, põllumajandus, reklaam, sotsiaalteadused, sport, teenindus, teenusejuhtimine, tervis ja heaolu, turism ja majutus, turundus, õendus, õigusteadus, ärijuhtimine, ärindus.

​

Kui mõnda valdkonda pole nimetatud, küsi siiski täpsemalt üle.

Milliseid andmebaase kasutate?
  • Ebsco

  • Elsevier

  • ​Emerald Insight

  • ERIC

  • Google Scholar

  • ISE/Dea/Digar

  • NCBI

  • PubMed

  • ​​ResearchGate

  • Sage journals

  • Springer

  • Science Direct 

  • Wiley

​​

​

08 /

© 2013-2019                                                                                     Teaduslikud ja akadeemilised uurimused ja juhendamised

teaduslikud.uurimused@gmail.com                                

bottom of page